Lustra

Lustra w drewnianych ramach

Lustra w drewnianych ramach to oferta dla osób, które pragną zwiekszyc atrakcyjność swojego wystroju. Proponujemy piękne, stylizowane do każdego pomieszczenia w domu. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, dlatego możesz liczyć na własny nowoczesny wzór, dowolny wymiar oraz kształt, według wymagan i potrzeb. Oferujemy zarówno duże, stojące lustra do przedpokoju czy sypialni, jak i te trochę mniejsze, wiszące np. do łazienki.

Polecamy solidne ramy dębowe, ponieważ te drewno jest odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i poprzez właściwą pielęgnację służy na długie lata. Nasze lustra posiadają specjalne mocowania, które umożliwiają powieszenie zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Narożniki zostały podklejone filcem, dzięki czemu nie zniszczysz ścian. Dodatkowo lustra wzmacniamy płytą HDF i wykańczamy półmatowym olejowoskiem firmy Osmo. 

Umiejętnie zastosowane lustra potrafi optycznie zwiększyć powierzchnie pomieszczenia. Lustro ułożone w poziomie czestko zauważymy w małych restauracjach, które dzięki temu wydają się większe. 

W ofercie znajdziesz zdjęcia naszej szerokiej oferty luster. Jesteśmy pewni, że kazdy znajdzie cos do własnego wnętrza.

< Wstecz