Opinie

Napisz nową opinie

Opinie (49)

 1. Krzysztof
  Krzysztof dnia 18.05.2014
  Stara podłoga pokryta farbą olejną odzyskała swoje drugie życie, dzięki czemu stare mieszkanie można było urządzić w nowoczesny sposób. Pan Piotr spisał się na medal, za co serdecznie dziękujemy i oczywiście polecamy.
 2. Jan
  Jan dnia 11.03.2014
  Pełen profesjonalizm. Szybko i rzeczywiście bezpyłowo. Za namową Pana Piotra użyte zostały lakiery dwuskładnikowe dzięki czemu zapach po lakierowaniu był o wiele delikatniejszy niż przy użyciu "starej - dobrze znanej chemii". Polecam.
 3. Jakub
  Jakub dnia 01.02.2014
  Jestem pod dużym wrażeniem pracy Magii Drewna. Nasza stara podłoga odzyskała nowe życie dzięki temu, iż została zabejcowana na kolor biały. Wnętrze dzięki temu wygląda na jaśniejsze i bardziej nowoczesne, a sam proces renowacji był naprawdę szybki i bezproblemowy. W przyszłości planujemy renowację schodów i na pewno powierzymy to zadanie Panu Piotrowi. Polecam.
 4. Małgorzata
  Małgorzata dnia 21.01.2014
  Moja podłoga była w opłakanym stanie, dużo zarysowań i duże wytarcia lakieru sprzed dobrych kilku lat. Na szczęście " Magia Drewna" poradziła sobie z tymi problemami a podłoga wygląda jak nowa!!!! Gorąco polecam. Dodam jeszcze, iż proces cyklinowania rzeczywiście był bezpyłowy. Czysto, szybko i profesjonalnie.
 5. Tadeusz
  Tadeusz dnia 21.08.2013
  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i perfekcji wykonanej pracy. Cyklinowane schody są jak nowe. Prace zostały wykonane w ustalonym terminie praktycznie bez zapylenia i bałaganu. Panowie wykonujący prace są bardzo uprzejmi a jednocześnie dokładni w tym co robią. Potrafią nie tylko podpowiedzieć co można jeszcze poprawić ale również wykonać dodatkowe drobne prace w ramach ustalonej ceny. Dysponują bardzo dobrym sprzętem oraz wysokiej klasy lakierami. Firma jak najbardziej godna polecenia.
  Pozdrawiam, życzę sukcesów i wielu klientów.
 6. Fryderyk
  Fryderyk dnia 02.08.2013
  Szybka i profesjonalna robota . Pozdrawiamy i Dziękujemy !!!!
 7. Konrad
  Konrad dnia 02.08.2013
  Przed wizytš Pana Piotra podłoga była uszkodzona po pobycie owczarka podhalańskiego . Po wykonanym zleceniu podłoga wyglšda jak nowa . Nie została ani jedna rysa mimo że były głębokie . Goršco polecam .
 8. Katarzyna K.
  Katarzyna K. dnia 02.08.2013
  Profesjonalne podejście do tematu, punktualność, niesamowite poczucie humoru, komunikatywność i oczywiście dbałość o szczegóły to cechy które mogę przypisać ekipie z firmy Magia Drewna :) Bardzo zdziwieni brakiem zapylenia w naszym mieszkaniu szczerze polecamy! Pozdrowienia Panie Piotrze!
 9. Artur
  Artur dnia 24.07.2013
  Pełen profesjonalizm! Magiczna renowacja schodów w moim domu została przeprowadzona czysto (praktycznie zero zapylenia!), w terminie, zgodnie z wczeœniejszymi ustaleniami, a efekt przeszedł moje oczekiwania. Schody wyglšdajš jak nowe. Firma naprawdę godna polecenia, usługa o najwyższym europejskim standardzie!
  Dziękuję i pozdrawiam!
 10. Aneta
  Aneta dnia 12.05.2013
  Pełen profesjonalizm, genialna obsługa. Szybko, dokładnie, czysto. Dbałość o szczegóły - co jest dla mnie najważniejsze. Nasza odnowiona podłoga wygląda olśniewająco. Oby więcej takich fachowców w Polsce, polecam bez wątpliwości.