Opinie

Napisz nową opinie

Opinie (49)

 1. Michal
  Michal dnia 10.10.2015
  Bardzo dziękujemy. Schody wyglądają jak nowe!
 2. Bożena
  Bożena dnia 17.08.2015
  Nasze stare schody odzyskały nowe życie. Praca wykonana solidnie, czysto i drobiazgowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całego serca polecamy firmę Pana Piotra.
 3. Krzysztof
  Krzysztof dnia 17.06.2015
  Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości usług firmy Pana Piotra. Stare drewniane podłogi wyglądają jak nowe. Wszystkie kable schowane za nowymi listwami przypodłogowymi. Każdy kto nas odwiedza zachwyca się naszą podłogą z drewna. A wszystko to szybko, sprawnie czysto i kulturalnie.
  Bardzo dziękujemy i polecamy.
 4. Grzegorz
  Grzegorz dnia 06.06.2015
  Gorąco polecam to już nie profesjonalizm tylko "MAGIA”, co Pan Piotr potrafi zrobić ze starej zniszczonej mozaiki przed cyklinowaniem bez pyłowym wyglądała okropnie pozbawiona naturalnej barwy, połysku pełna przebarwień i rys po całym procesie przygotowania uzupełniania i lakierowania odzyskała dawny efekt i blask naturalnego dębu, którego nigdy nie będzie miał najdroższy sztuczny panel - Jeszcze raz Serdecznie Dziękuję za wkład pracy, bo naprawdę jest jej sporo :)
 5. Genowefa
  Genowefa dnia 29.05.2015
  Moja podłoga w pokoju i przedpokoju oraz schody po renowacji wyglądają jak nowe. Szybko, sprawnie i bezpyłowo więc nie było sprzątania po zakończeniu prac.Z czystym sumieniem polecam firmę Pana Piotra.
 6. Jerzy
  Jerzy dnia 29.04.2015
  Nasza podłoga wygląda jak nowa chociaż była w opłakanym stanie. Polecamy Magię Drewna z całego serca. Czysto, solidnie i profesjonalnie.
 7. Ines & Patryk
  Ines & Patryk dnia 06.10.2014
  Profesjonalna usługa regeneracji naszego parkietu :) Pan Piotr odpowiedział szcegółowo na wszytstkie Nasze pytania przed i po. Praca przebiegła szybko i czysto :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem Polecamy Magię Drewna !!

  Ps. O wyborze firmy MD zdecydowały opinie i zdjęcia w internecie. Długo się nie zastanawialiœmy!
 8. Janina
  Janina dnia 25.09.2014
  Magia Drewna jest godna polecenia. Cyklinowanie bezpyłowe jest naprawdę bezpyłowe, a nowej generacji lakiery dzięki delikatniejszemu zapachowi umożliwiają przebywanie w mieszkaniu po lakierowaniu. Dziękujemy za nową podłogę i pozdrawiamy.
 9. Bogdan
  Bogdan dnia 09.09.2014
  Praca wykonana profesjonalnie i w szybkim tempie, dlatego polecam wszystkim firmę Magię Drewna.
 10. Renata
  Renata dnia 20.05.2014
  Długo ociągałam się z remontem mojej mozaiki parkietowej, która była w stanie opłakanym w obawie przed uciążliwością cyklinowania, pyłem i kurzem z tym związanym. Moje obawy jednak były zupełnie bezpodstawne a wszystko to za sprawą Pana Piotra, który wyczarował z mojej starej podłogi nowe życie. Teraz widać, że nie warto było czekać z remontem.
  Cały proces odnowy na najwyższym poziomie, bardzo dobre maszyny, lakiery, technika i chęć do pracy. Terminowość, punktualność, cena zgodna z ustaleniami to dodatkowe zalety. Pan Piotr doskonale wczuwa się w potrzeby klienta, słucha i służy radą. Polecam firmę Pana Piotra z prawdziwą przyjemnością i życzę samych tłustych zleceń.